Apie mus

Verslininko Igno Balevičiaus „PhonePRO“ pirmaujantis mobiliųjų įrenginių servisas įkurtas nuo 2013 m., siūlantis greitą išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ir nešiojamųjų kompiuterių remontą.„PhonePRO“ idėja atsirado dėl akivaizdaus poreikio klientams rinkoje rasti patikimą servisą, siūlantį aukščiausios kokybės išmaniųjų įrenginių taisymo paslaugas. Būdamas universitete, Ignas per savo nesėkmę su savo išmaniuoju telefonu analizuodamas nustatė, jog rinka yra nepakankamai aptarnaujama, nepaisant to, kad išmanieji telefonai ir kiti asmeniniai įrenginiai tampa vis labiau neatsiejami mūsų kasdieniniame gyvenime. Būtent čia jis pradėjo savo misiją sukurti patikimą prekės ženklą ir komandą, kuri galėtų teikti aukščiausios kokybės paslaugas ir greitą remontą. 2013 m. Kaune, Jotvingių gatvėje atidaryta pati pirmoji „PhonePRO“ parduotuvė.Nuo pat pirmosios parduotuvės atidarymo „PhonePRO“ greitai išsiplėtė ir į Kuršių gatvę, o 2020 m. Planuojama plėstis dar daugiau!

PhonePRO“ specializuojasi išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių ir nešiojamųjų kompiuterių taisyme. Mes didžiuojamės, jog pasitikite mūsų greitu bei kokybišku servisu, 3 mėnesių garantiją bei garantuojamu asmeninių duomenų saugumu. Mūsų aukštos kvalifikacijos, sertifikuoti techninio remonto specialistai gali pašalinti dažniausiai pasitaikančius įrenginio gedimus per 60 minučių.

Mes galime pakeisti jūsų ekraną, išspręsti kameros problemas arba suteikti jūsų įrenginio baterijai antrą gyvenimą. Mes taip pat siūlome drėgmės gavusiam, motininės plokštės taisymą ir duomenų atkūrimą bei daugybę kitų su taisymu susijusių paslaugų. 

Nežinote, kas su jūsų įrenginiu ne taip? Mūsų technikai tai gali nustatyti padarydami diagnozę. Iki šiol esame aptarnavę daugiau nei 10 000 patenkintų klientų, mes įsitvirtinome kaip pagrindiniai Kaune esantys mobiliųjų įrenginių remonto specialistai.

Jūs mum rūpite!

Suteiksime 20% nuolaidą aksesuaram taisantis pas mus!

Visom paslaugom suteikiame 90 dienų garantiją

Pavaišinsime kava/arbata

Apsauginį stikliuką gausite dovanų

Kilo klausimų?

Į visus jums rūpimus klausimus mielai atsakysime telefonu!

phonepro.taisykla@gmail.com

Jotvingių g. 15, Kaunas ​
Kuršių g. 44,  Kaunas​
Pirm. - Ketv. 9:00 – 18:00
Penkt. 9:00 – 16:00
Pietaujame 12-13 h